MESAJINIZI BEKLİYORUZ!.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurup bize ulaşın.

SIKÇA SORULAN SORULAR.

Aklınıza takılabilecek soruların cevabını aşağıya listeledik, fakat her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız.

2013 Yılında Tübitak desteği ile kurulmuş Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız.  Çeviri teknolojilerinde özelinde hizmet vermekteyiz. Çeviri Hizmet Sağlayıcıları ve Serbest Çevirmen’lerin ihtiyacına yönelik inovatif ürünler geliştirmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamı bulut tabanlı olup kurulum gerektirmez. Demo talebinizin ardından satış temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve ürün tanıtımı yapacaktır. Size sağlanacak hesap bilgileri ile ürünlerimizi deneyimleyebilir ve ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı Bulut tabanlı olduğundan tek seferlik satın alma maliyeti yerine kullandıkça öde mantığıyla hizmetinize sunuyoruz. Aylık ödemeler ve kullanıcı sayısı lisanslandırma modeli sayesinde düşük maliyetli ve sürdürülebilir bir modelimiz mevcuttur.

Tüm ürünlerimiz ihtiyacınıza göre ölçeklendirilebilir sunucularımızda yer almaktadır. Sizin herhangi bir sunucu veya veritabanı gibi teknik bilgi gerektiren kurulum yapmanız gerekmez. Web ortamında yer alan tüm güncel tarayıcılarla ve mobil cihazlarla ürünümüzü kurulum gerektirmeden kullanabilirsiniz. Sunucu ve veritabanlarımız şifreli olduğundan çeviri bellekleriniz güvencemiz altındadır. Talep etmeniz halinde veritabanını sizin sunucularınıza da yönlendirebilmekteyiz.

Kesinlikle! Sunucu ve veritabanlarımız şifreli olduğundan çeviri bellekleriniz güvencemiz altındadır. Talep etmeniz halinde veritabanını sizin sunucularınıza da yönlendirebilmekteyiz.

Hayır, ürünlerimiz Serbest Çevirmen ve Çeviri Bürolarının ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir. İhtiyacınız olan ürünü aylık ödeme şekli ve ihtiyacınız olan kullanıcı sayısı lisans modeli ile aylık ödeme şeklinde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

TMS, E-Ticaret ve CAT ürünümüzde tüm diller mevcuttur. Hangi dilleri kullanmak isterseniz o dillerin tamamını tanımlayabilirsiniz. ISO-3166 Ülke kodları ve  ISO-639 Dil kodları sistemde tanımlıdır.

Seçtiğiniz İş Akışı ve Dil Çifti için boşluklu karakter, boşluksuz karakter veya kelime bazında hacim arttıkça birim fiyatın azaldığı bir fiyat matrisi ile detaylı bir fiyatlandırma yapabilirsiniz. Bellek kullanmanız durumunda bellekte yer alan segmentler için %x oranında daha az fiyatlama yapılacaktır.

Seçtiğiniz İş Akışı ve Dil Çifti için boşluklu karakter, boşluksuz karakter veya kelime bazında birim süreyi dakika bazında tanımlayabilirsiniz. Hacim arttıkça birim sürenin azalacağı(veya talebinize göre sabit kalacağı) bir süre matrisi ile detaylı bir fiyatlandırma yapabilirsiniz. Bellek kullanmanız durumunda bellekte yer alan segmentler için %x oranında daha az süre hesaplaması yapılacaktır.

Kurumunuzu 7/24 çalışır şeklinde belirtebileceğiniz gibi, sadece hafta için 09:00 – 18:00 arası çalışır şeklinde de sisteme kayıt edebilirsiniz. Böylece Çeviri teslimat süreleri dinamik olarak hesaplanır. Hafta içi veya hafta sonu tanımlamasına uymayan, istisnai günleri de sisteme tanımayabilirsiniz, örneğin Cumhuriyet Bayramı gibi resmi tatilleri bu hesaplamanın dışında tutabilirsiniz.

Evet. Bellek export ve import imkanı mevcuttur. Böylece herhangi bir CAT ürününden alacağınız bellek çıktılarını CAT ürünümüze import edebilirsiniz.

BAŞKA SORUNUZ?
LÜTFEN BİZE YAZIN.

  • LINGTECH YAZILIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

    TEB Girişim Evi
    Barbaros Mah. Halk Cd. No:47/2
    Yenisahra / İstanbul / TÜRKİYE

  • +90 216 606 16 87